



Флізеліновий малярний холст Wellton Fliz WF110, щільність 110 гр/м.кв., 1*20м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Флізелін для малярних і ремонтних робіт Wellton Fliz WF110 - ідеальне співвідношення ціни і надійності покриття.
Відмінний зовнішній вигляд і підвищена міцність фінішного покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wellton |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 1*20 м |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Ширина | 100 см |
| Довжина: | 2000 см |
| Діаметр | 20 см |
| Зернистість полотна | Дрібнозернистий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Полотно в рулоні |
- Ціна: 1 441 ₴

