



Eskaro Duax Epoxy фуга (затирка) епоксидна двокомпонентна для швів № 227 капучіно, 2кг
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESKARO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Підлога, Стіни |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Епоксидна |
| Кількість компонентів | Двокомпонентна |
| Водостійкість | Так |
| Мінімальна ширина шва | 1 мм |
| Максимальна ширина шва | 20 мм |
| Фасовка матеріалу | 2 кг |
| Протигрибкова дію | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 227 капучіно |
- Ціна: 1 678 ₴

